Dog Food-Turkey Grain Free Lenda

2,800.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

998 in stock

Ushqim i plotë HIPOALERGJIK për qentë e rinj dhe të rritur me probleme intolerance ndaj drithrave, si dhe lekurë atopike ( tharje e lëkurës) dhe me vështirësi tretjeje. Kjo recetë përmban proteinë gjeldeti (27% gjeldeti) si dhe Krill (4%) .
Plotësuar me vaj peshku që përmban nivele të larta të Omega 3 dhe Omega 6 të cilat ndihmojnë per nje lekurë të shëndetshme dhe një gëzof me shkëlqim.Eshtë I pasur me MSM , një anti-inflamantor natyral ideal për të lehtësuar proceset alergjike (krruajtjet dhe çrregullime të lëkurës). Perimet e shtuara dhe bimët mjekësore përmirësojnë tranzitin intestinal, tretjen dhe sistemin imunitar. Përmban gjithashtu ushqime funksionale që ndihmojnë në mbajtjen e nyjeve, muskujve
dhe ligamenteve në gjëndje optimale

Additional information

Weight 3 kg
Be the first to review “Dog Food-Turkey Grain Free Lenda”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Dr.Green & Lenda
  • Vendor: Dr.Green & Lenda
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Dog Food-Turkey Grain Free Lenda

2,800.00 L

Add to Cart