Dog Food – 6 Fish Orijen 2 kg & 11.4 kg

4,700.00 L15,900.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al
Clear

Një ushqim i pasur me proteina dhe i balancuar nga ana ushqyese, për ta mbajtur qenin aktiv dhe të shëndetshëm. Acidet yndyrore omega mbështesin shëndetin e lëkurës dhe gëzofit, ndërsa shumëllojshmëria e përfshirjes së peshkut garanton një profil të plotë ushqyes dhe një shije të parezistueshme. 2/3 e përbësve të peshkut janë * I Të frekët ose krudo. ORIJEN™ Six Fish është formuluar me mish, organe dhe kocka nga peshqit e peshkuar në natyrë, duke ofruar kështu të gjitha lëndët ushqyese të nevojshme për të mbështetur mirëqenien e qenit.

• TË PËRSHTATSHME BIOLOGJIKiSHT| T Ë PASUR ME PROTEINA DHE ME PËRFSHIRJE TË NDRYSHME TË PROTEINAVE SHTAZORE
• 85% PËRBËRËS SHTAZORË TË CILËSISË TË LARTË | 38% PROTEINË
• 2/3 PESHK I EGER I I FRESKËT OSE KRUDO** | I PASUR ME LËNDË USHQYESE
• 10 PËRBËRËSIT E PARË KAFSHË TË FRESKËTA OSE TË KRUDO** | NGA FURNIZUESIT QË NJOHIM DHE I BESOJMË
• PREJA E PLOTË |PESHK, ORGANE DHE KOCKA
• INFUZIONET E MËLÇIË TË THARA NË NGRIRJE | AROMË NATYRORE E SHIJËSHME

Mbajtja në frigorifer/ në ambjente të freskëta është e vetmja metode që ne përdorim për të ruajtur dhe mbajtur të paprekshëm të gjithë lëndet ushqimore. Përbërësit krudo i vendosim në ngrirje,në kohë reale për të mbajtur të paprekshëm lëndën ushqyese.

Additional information

Weight N/A
Sasia

11.4 kg, 2 kg

Be the first to review “Dog Food – 6 Fish Orijen 2 kg & 11.4 kg”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Food - 6 Fish Orijen 2 kg & 11.4 kg

4,700.00 L15,900.00 L

Add to Cart