TropiClean Shampoo- Gentle Coconut Hypoallergenic 355 ml/592 ml

1,300.00 L1,900.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

8 in stock

Clear

Për këlyshë, kotele dhe kafshë shtëpiake me lëkurë të ndjeshme

TropiClean Hypoallergenic Puppy & Kitten Shampoo është mjaft i butë për këlyshët, kotelet dhe kafshët shtëpiake me alergji. Pastruesi i butë i kokosit pastron butësisht lëkurën e kafshës suaj ndërsa aloe rimbush lagështinë e lëkurës për një pastrim të freskët dhe të shëndetshëm. Përbërësit janë të thjeshtë, me origjinë nga natyra, që e mbajnë kafshën tuaj të pastër, me një gëzof të butë e të shëndetshëm. Për qen dhe mace 12 javësh ose më të rritur.

Përbërësit – ujë i pastruar, pastrues i butë i kokosit, tërshërë, vitaminë E, ekstrakt aloe.

TropiClean përcakton përbërësit që vijnë nga natyra, ato janë ose lëndë të parë natyrore ose të përshtatur nga materialet e papërpunuara me bazë bimore/minerale.

 

 

Additional information

Weight N/A
Formati

355 ml, 592 ml

Be the first to review “TropiClean Shampoo- Gentle Coconut Hypoallergenic 355 ml/592 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

TropiClean Shampoo- Gentle Coconut Hypoallergenic 355 ml/592 ml

1,300.00 L1,900.00 L

Add to Cart