Strap 5 m-70 kg Kong Retractable

4,300.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

Clear

Me gjatësi 5 m që lejon aventurierët katër putroshë të shëtisin pa pengesa, të nuhasin dhe të eksplorojnë botën përreth tyre. Mekanizmi intuitiv i frenimit dhe ndalimit harmonizohet me lëvizjet natyrore dhe sjelljen tipike të qenit.

Shirit i gjerë i sheshtë me ngjyrë të ndritshme

Brezi tërhiqet deri në 5 m

Për qentë deri në 70 kg (madhësia XL)

Dorezë gome e butë, komode për dorën

Ngjyrat: blu, gri, kuqe

Additional information

Weight 0.2 kg
Ngjyra

Blue, Gray, Red

Be the first to review “Strap 5 m-70 kg Kong Retractable”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Strap 5 m-70 kg Kong Retractable

4,300.00 L

Add to Cart