Cat Snacks – Liver Serrano 50 gr

250.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

In stock

PËRBËRJA:

55% mish pule, 15% mëlçi derri, oriz, glicerinë vegjetale, 5% mish proshutë serrano, fibra kallam sheqeri, vaj luledielli, maja birre. Aditivë: Konservues: acid propionik, format kalciumi, acid citrik. Shtesa ushqyese: Vitamina A 8600ui/kg; Vitamina D3 900ui/kg; Vitamina E 55ui/kg, rozmarine, vaj rigoni.

UDHËZUES PËR USHQIM:

Gjithmonë sigurohuni që macja juaj të ketë shumë ujë të freskët për të pirë. Produkti nuk zëvendëson ushqimin e plotë.

PËRBËRËSIT ANALITIKE:

Proteina: 31.6%, Përmbajtja e yndyrës: 7.2%, hiri i papërpunuar: 10.8%, fibra: 1.7%, lagështia: 16.7%, 323 Kcal/100g. omega 3: 0,25 g/100 g, omega6: 0,45 g/100 g, omega 9: 1,3 g/100 g

Additional information

Weight 0.05 kg
Be the first to review “Cat Snacks – Liver Serrano 50 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Cat Snacks - Liver Serrano 50 gr

250.00 L

Add to Cart