Cat Snacks – Chicken Serrano 50 gr

250.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

In stock

PËRBËRJA:

70% mish pule, oriz, glicerinë vegjetale, 5% mish proshutë serrano, fibra kallam sheqeri, vaj luledielli, maja birre. Aditivë: Konservues: acid propionik, format kalciumi, acid citrik. Shtesa ushqyese: Vitamina A 8600ui/kg; Vitamina D3 900ui/kg; Vitamina E 55ui/kg, rozmarine, vaj rigoni.

UDHËZUES PËR USHQIM:

Gjithmonë sigurohuni që macja juaj të ketë shumë ujë të freskët për të pirë. Produkti nuk zëvendëson ushqimin e plotë.

PËRBËRËSIT ANALITIKE:

Proteina: 30.8%, Përmbajtja e yndyrës: 6.9%, hiri i papërpunuar: 9.9%, fibra: 1.9%, lagështia: 15.8%, 328 Kcal/100g. omega6: 0,52 g/100 g, omega 9: 1,2 g/100 g.

Additional information

Weight 0.05 kg
Be the first to review “Cat Snacks – Chicken Serrano 50 gr”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Petline
  • Vendor: Petline
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Cat Snacks - Chicken Serrano 50 gr

250.00 L

Add to Cart