Cat Snacks – Chicken Profine 50 gr

250.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Out of stock

PËRBËRJA:

pulë e thatë, bizele të verdha, bizele jeshile, proteina pule e hidrolizuar, yndyrë pule (e ruajtur me tokoferole),  mollë e thatë, fara liri, mëlçi pule e hidrolizuar.

UDHËZUES PËR USHQIM:

Gjithmonë sigurohuni që macja juaj të ketë shumë ujë të freskët për të pirë. Produkti nuk zëvendëson ushqimin e plotë.

PËRBËRËSIT ANALITIKE:

proteina e papërpunuar 40 %, përmbajtja e yndyrës 14 %, lagështia 10 %, hiri i papërpunuar 7,5 %, fibra e papërpunuar 2 %, kalcium 1%, fosfor 0,8 %, omega 3 0,1 %, omega 6 1,7 %. Përmban antioksidantë natyralë të miratuar nga BE.
ENERGJIA E METABOLIZUESHME:

3 800 kcal / kg

Përdorimi më i mirë përpara datës së treguar në paketim. Ruajeni në vend të thatë dhe të freskët, shmangni rrezet e diellit direkte. Mbyllni përsëri pas hapjes.

Additional information

Weight 0.05 kg
Be the first to review “Cat Snacks – Chicken Profine 50 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Cat Snacks - Chicken Profine 50 gr

250.00 L