Snacks për qen-Boxby Slices 100 gr

550.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

9 in stock

SKU: BXB104 Categories: , ,

Boxby Slices janë feta të shijshme të gjoksit të tharë të pulës. Ky produkt është tërësisht natyral, nuk ka drithëra, nuk ka gluten dhe është i pasur me proteina. Produkti është i paketuar në një qese 100g të rimbyllshme.

Përbërja:

Mishi dhe derivatet e kafshëve (82% pule), derivate me origjinë bimore, vajra dhe yndyrna, minerale.

Përbërësit analitikë: Proteina e papërpunuar 48%, Yndyrë bruto 2%, Hiri i papërpunuar 3%, Fibër bruto 1%, Lagështi 32%.

Nuk ka aditivë

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Snacks për qen-Boxby Slices 100 gr