Shampo për qen Pet Natura 500 ml

900.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

999 in stock

Shampo dhe zbutës hipoalergjik 2 në 1, ideal për qentë me qime të gjata.

Është testuar dermatologjikisht me një PH të balancuar, me vaj Citronella për mbrojtje natyrore – hipoalergjike. Shampo-ja ofron hidratim dhe shëndet për lëkurën, i jep shkëlqim gëzofit dhe falë veprimit të saj zbutës ndihmon në krehjen dhe kontrollin e lehtë të rënies së qimeve.

Additional information

Weight 0.5 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Shampo për qen Pet Natura 500 ml