Ushqim për mace – Core Tender Cuts Turkey 85 gr

230.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

980 in stock

I përshtatshëm për mace të rritura mbi 1 vjeç

Wellness CORE Tender Cuts Recipes janë ushqime të buta natyrale pa kokrra të shpendëve ose ushqimeve të detit, të kombinuara me perime dhe fruta të shëndetshme, duke përfshirë karotat, patatet e bardha të ëmbla, boronicat të shërbyera në salca të shijshme që japin një shije të papërmbajtshme.

Përbërja:

Lëng pule, mish pule 19%, gjel deti 6%, rosë 6%, niseshte patate, vezë, karrota 3%, mëlçi pule, minerale, boronicë, boronica, patate të ëmbla të bardha.

Udhëzimet e ushqyerjes: Më e mira në temperaturën e dhomës. Ftoheni pjesën e papërdorur. Siguroni gjithmonë qasje në ujë të pastër dhe të freskët.

Pesha e maces
(KG)
Sasia (85 g)
2-4 3-4
4-6 4-5
6-8 5-6

 

Përmbajtja e kalorive (e llogaritur): 725 Kcal/Kg ose 62 Kcal/Enë

Additional information

Weight 0.085 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

ushqim per mace me gjel deti Wellness Core

Ushqim për mace - Core Tender Cuts Turkey 85 gr