Vitamins/Minerals for skin maintenance Natures Protection 80 gr

1,680.00 L2,800.00 L (-40%)

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Out of stock

SKU: CAN45261 Categories: , Tags: , ,

Formula e “Nature’s Protection Skin & Coat” – tableta ushqimore për kafshët shtëpiake të krijuara posaçërisht për qentë e rritur për të mbajtur gëzof dhe lëkurë të shëndetshme. Për shkak të sasisë së pamjaftueshme të biotinës, qeni juaj mund të vuajë nga një shtresë e thatë, lëkurë e ndjeshme ose derdhje e tepërt, si dhe nga thonjtë e brishtë dhe të dobët. Nëse dëshironi të shmangni këto probleme, rekomandohet përdorimi i këtij suplementi ushqimor me biotinë çdo ditë.

  • I pasuruar me biotinë, e cila është thelbësore për ruajtjen e lëkurës së shëndetshme, shtresës së mëndafshtë dhe me shkëlqim dhe pigmentimit sa më të mirë.
  • I pasuruar me “MicroZeoGen” – klinoptilolit i mikronizuar dinamikisht i cili mund të ndihmojë në largimin e substancave toksike nga trupi dhe në përmirësimin e përthithjes së vitaminave dhe lëndëve ushqyese.
  • Mund të ndihmojë në përmirësimin e oreksit dhe tretjes.

Klinoptiloliti dinamik i mikronizuar stimulon në mënyrë aktive shëndetin e zorrëve dhe thithjen e lëndëve ushqyese. Kap toksinat e prodhuara nga bakteret në traktin tretës dhe stimulon lëvizshmërinë duke lubrifikuar nyjet.

Proteinat me bazë shtazore, të balancuara me kujdes me përbërës me origjinë detare dhe acide yndyrore omega 3, nxisin gjendjen optimale të lëkurës dhe një shtresë të trashë e me shkëlqim.

Përbërja: maja, klinoptilolit me origjinë sedimentare (1g568) – 1%.

Aditivë/kg:

Shtesa ushqyese: vit. biotinë (3a880) – 5000000 μg.

Përbërësit analitikë:

proteina e papërpunuar – 45%,

hiri i papërpunuar – 14,9%,

vajra të papërpunuara dhe yndyrna – 3,7%,

fibër e papërpunuar – <0,3%.

 

Additional information

Weight 0.08 kg
Be the first to review “Vitamins/Minerals for skin maintenance Natures Protection 80 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Vitamins/Minerals for skin maintenance Natures Protection 80 gr

1,680.00 L2,800.00 L (-40%)