Dog Shampoo – Tropiclean Spa For Him

2,500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

Të gjitha rracat mund të shijojnë aktivitetet sportive me aromën e freskët të shampos për kafshë TropiClean’s SPA for Him. Pro-vitamina B5 ndihmon në ruajtjen dhe mbrojtjen e lëkurës së shëndetshme ndërsa vitamina E siguron një gëzof me shkëlqim, duke i bërë ngjyrat më të gjalla.

Përbërësit: ujë, proteinë e hidrolizuar e grurit, Pro-Vitamina B5, xhenxhefil, pastrues i butë i kokosit, tërshërë, nektarinë, orizi, çaji i bardhë , Vitaminë E.

 

 

Additional information

Weight 0.05 kg
Be the first to review “Dog Shampoo – Tropiclean Spa For Him”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Shampoo - Tropiclean Spa For Him

2,500.00 L

Add to Cart