Dog Food-Sensitive Hypoallergenic Lenda

4,350.00 L12,200.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Out of stock

This product is currently out of stock and unavailable.

Ushqim I plotë HIPOALERGJIK për qentë e rinj dhe të rritur me probleme intolerance ndaj sebumit, alergji ushqimore, dhe probleme të theksuara të tretjes.
Kjo recetë ëshë e bërë eksluzivisht me peshk të bardhë (merluci) dhe me niseshte patateje. Pesha e ulët molekulare e proteinave si dhe tretshmëria e patates e bëjne këtë produkt ideal sidomos për qentë që kanë probleme me tretjen. Për më teper Krilli vepron si një antioksidant , nukleotidet mbështesin sistemin imunitar dhe shëndetin gastrointestinal, si dhe MSM është një anelgjezik natyral. Perimet e shtuara dhe bimët mjekësore përmirësojnë tranzitin intestinal, tretjen dhe
sistemin imunitar. Përmban gjithashtu ushqime funksionale që ndihmojnë në mbajtjen e nyjeve, muskujve dhe ligamenteve në gjëndje optimale.

Additional information

Weight N/A
Madhesia

,

Be the first to review “Dog Food-Sensitive Hypoallergenic Lenda”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Food-Sensitive Hypoallergenic Lenda

4,350.00 L12,200.00 L