Dog Food-Adult Chicken Lenda 6 kg

3,900.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Out of stock

Ushqim I plotë me përbërje pule për qentë e rritur të një madhësie mesatare dhe me një aktivitet normal ditor. Kjo recetë ështe e pasur me pulë (40% pulë) dhe e plotësuar me miell dhe vaj peshku që përmbajnë nivele të larta të Omega 3 dhe Omega 6 të cilat ndihmojnë për një lekurë të shëndetshme dhe një gëzof me shkëlqim. Perimet e shtuara dhe bimët mjekësore përmirësojnë tranzitin intestinal, tretjen dhe sistemin imunitar. Përmban gjithashtu ushqime funksionale që ndihmojnë në mbajtjen e nyjeve, muskujve dhe ligamenteve në gjëndje optimale

Additional information

Weight 6 kg
Be the first to review “Dog Food-Adult Chicken Lenda 6 kg”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Food-Adult Chicken Lenda 6 kg

3,900.00 L