Small Dog Food – Yora Small Breed 1.5 kg & 6 kg

2,750.00 L9,400.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

Clear

Një brand ushqimi unik britanik me bazë insektesh.

Insektet e YORAs ofrojnë përfitime unike shëndetësore që i bëjnë ata superiore ndaj mishit të zakonshëm për disa arsye:

Ato janë 100% hipoalergjike, me veti antioksiduese dhe anti-inflamatore.

Ato gjithashtu promovojnë florën e shëndetshme të zorrëve dhe kanë një përzierje unike të yndyrave të shëndetshme që mund të ndihmojnë në uljen e kolesterolit dhe mbrojtjen kundër demences.

Proteina e insekteve është rekomanduar nga veterinerët pasi proteinat e mishit janë shkaktari numër 1 i intolerancës ushqimore.

Shoqata Britanike e Veterinarisë mbështet plotësisht ushqimet me baza proteinike të insekteve për ata që kërkojnë një opsion eko-miqësor për kafshët e tyre shtëpiake ose si pjesë e një dietë të re proteinike hipoalergjike.

Për qentë me stomak të ndjeshëm apo që kanë probleme me tretjen, YORA është zgjedhja ideale!

Additional information

Weight N/A
Madhesia

,

Be the first to review “Small Dog Food – Yora Small Breed 1.5 kg & 6 kg”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Petline
  • Vendor: Petline
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Small Dog Food – Yora Small Breed 1.5 kg & 6 kg

2,750.00 L9,400.00 L

Add to Cart