Dog Food-Profine Grain Free Salmon Snack 200 gr

550.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

997 in stock

Përbërja:

Patate,salmon,shurup glukoze,vaj salmoni,kolagjen,aromë natyrale

Udhëzues për ushqyerjen:

Snack-un për shpërblim, mos e përdorni si vakt te plotë.

Përbërësit Analitikë:

proteina e papërpunuar 16%, përmbajtja e yndyrës 7%, lagështia 17%, hiri i papërpunuar 5%, fibra e papërpunuar 3,5%.

Përdoreni para datës së treguar në paketim. Mbajeni në vend të thatë, të errët dhe të freskët.

Additional information

Weight 0.2 kg
Be the first to review “Dog Food-Profine Grain Free Salmon Snack 200 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Food-Profine Grain Free Salmon Snack 200 gr

550.00 L

Add to Cart