Keratin conditioner Healthy Coat Keratin 1 L

5,250.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

Përmban përbërës hidratues dhe riparues që depërtojnë në thelbin e qimeve, duke forcuar folikulat dhe duke ushqyer qimet nga brenda.

Zbutësi me keratinë është një trajtim unik, i krijuar për të rindërtuar flokët nga brenda jashtë, i zhvilluar duke përdorur teknologjinë profesionale të cilësisë më të lartë.

I pasur me keratinë

Keratina e hidrolizuar mund të përmirësojë strukturën e flokëve për një pamje më të lëmuar, ndërkohë që rindërton shtresën mbrojtëse natyrale të flokëve nga brenda, duke e mbushur me proteina dhe duke i dhënë volumin.

Falë një përbërje unike të përbërësve aktivë, struktura e flokëve hidratohet dhe rigjenerohet, flokët bëhen më të butë, të lëmuar dhe të lehtë për t’u krehur.

 

 

 

Additional information

Weight 1 kg
Be the first to review “Keratin conditioner Healthy Coat Keratin 1 L”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Natures Protection
  • Vendor: Natures Protection
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Keratin conditioner Healthy Coat Keratin 1 L

5,250.00 L

Add to Cart