Shampoo White Coat Nourishing 250 ml

1,240.00 L1,900.00 L (-35%)

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

999 in stock

Shampo ushqyese “White Coat Nourishing” me përbërës të cilësisë më të lartë ndihmon në ruajtjen e ngjyrës natyrale të bardhë të gëzofit së kafshës shtëpiake. I përshtatshëm për qen dhe mace me gëzof të bardhë dhe të butë.

Shampoja ushqyese ndihmon në ruajtjen e ngjyrës natyrale të bardhë të gëzofit të qenve dhe maceve.

I plotësuar me përbërës natyralë:

  • Në përbërjen e maskës gjalpi shea dhe proteina e grurit ushqen, hidraton flokët e thatë e të dobët, i rikthen gëzofit shkëlqimin dhe butësinë e shëndetshme.
  • Ekstrakti i rozmarinës nxit rritjen dhe rinovimin e flokëve, parandalon efektet negative mjedisore.

Përdorimi: Hollojeni maskën me ujë në raport 1:10. Pasi ta lani gëzofin me shampo, aplikoni një maskë dhe lëreni për 3 minuta. Masazhojeni derisa maska ​​të përthithet dhe shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët.

Prodhuar në Bashkimin Evropian.

Informacion paralajmërues. Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë dhe gojën. Nëse keni një reaksion alergjik, ndaloni përdorimin e produktit. Ruajeni të mbyllur mirë, në paketimin e tij origjinal, në një vend të thatë dhe të freskët. Mbroni nga fëmijët.

Përbërja: Aqua, Alkool Cetearyl, Dimetilaminë behenamidopropil, Glicerinë, Klorur Behentrimoniumi, Triglicerid Kaprilik/Kaprik, Klorid Distearoyletil Dimonium, Ekstrakt i gjetheve Rosmarinus Officinalis, Proteina e Hidrolizuar e Grurit, Proteina e Hidrolizuar e Grurit, (Butedropyaypery. Klorur, benzoat natriumi, sorbat kaliumi, acid laktik, stearoil glutamate natriumi, fenoksietanol, etilheksilglicerinë, acid citrik, parfum, heksil kanellë, limonen.

 

Additional information

Weight 0.25 kg
Be the first to review “Shampoo White Coat Nourishing 250 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Shampoo White Coat Nourishing 250 ml

1,240.00 L1,900.00 L (-35%)

Add to Cart