Cat Food – Tuna & Chicken Pate Acana 85 gr

220.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

SKU: ACWPCTCL0085 Categories: , ,

Peshk Ton ( 26%),pulë (24%),supë kockash pule (16%),supë me peshk të lëmuar ( 16%),kungull i dehidratuar-i thatë,vaj salmoni(3%),minerale

Pate-ja jonë prej peshk ton dhe pulë i pasur me proteina shtazore është menduar për të kënaqur kërkesat e cdo lloj macjeje.
Përbërësit shtazor të cilësisë së lartë sic është supa e kockave garantojnë një ushqim me cilësi të lartë ,për të cilën macja ka një nevojë jetike pasi e ndihmon atë për të qëndruar aktive dhe e shëndetshme.

Additional information

Weight 0.085 kg
Be the first to review “Cat Food – Tuna & Chicken Pate Acana 85 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Cat Food - Tuna & Chicken Pate Acana 85 gr

220.00 L

Add to Cart