Tiragraph for cats Chuck

8,400.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

In stock

Tiragraf me disa hapësira për macen tuaj për të luajtur, përfshirë dhe vendet për kruarjen e thonjve

Additional information

Weight 2 kg
Sasia

10 liter, 5 Liter

Be the first to review “Tiragraph for cats Chuck”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

8,400.00 L

Add to Cart