Bed for puppies & cats Chuck

5,100.00 L6,100.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al
Clear
  • Përdoret si shtrat për qen dhe mace.
  • Komfort dhe i rehatshëm.
  • Mund ta lëvizni lehtësisht kudo që dëshironi.

Additional information

Weight 1 kg
Size

Medium, Small

Be the first to review “Bed for puppies & cats Chuck”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Bed for puppies & cats Chuck

5,100.00 L6,100.00 L

Add to Cart