Ushqim për qen – Core Protein Chicken 170 gr

650.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

999 in stock

I përshtatshëm për qen të rritur mbi 1 vjeç të të gjitha madhësive dhe racave

Plotësuesi i përsosur për ushqimet CORE të thata dhe të lagura. Protein Treats Pula e aromatizuar me qershi është një ushqim natyral krokant i mbushur me proteina të shijshme, antioksidantë të shëndetshëm dhe fara liri për të promovuar një shtresë të shëndetshme dhe me shkëlqim. E përkryer për stërvitje ose thjesht si një rostiçeri e shëndetshme. Protein Treats vijnë në një madhësi ideale dhe formë lulesh argëtuese.

Përbërja:

Pulë 24%, miell pule 23%, patate të bluara të thata, miell tapioke, melasa kallami, yndyrë pule, fibra bizele, qershi të thata 0,5%* (*2,6% nga qershitë e freskëta), fara liri me yndyrë të plotë, mente të thatë.

Udhëzimet e të ushqyerit: Kafshimet e proteinave të Wellness CORE janë të destinuara vetëm për ushqyerje me ndërprerje ose plotësuese.

Përmbajtja kalorike: Ky produkt përmban 3 kcal/copë ME (energji e metabolizueshme) në bazë të ushqyerjes.

Natyrisht hipoalergjik. Pa drithëra, grurë, grurë-gluten, misër, sojë, bulmet, vezë, mish viçi, ngjyra artificiale, aromatizues ose konservues.

Additional information

Weight 0.17 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Komente

Ende nuk ka komente.

Informacion per shitesin

  • Emri i dyqanit Petline
  • Shitësi: Petline
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Ushqim për qen - Core Protein Chicken 170 gr