Tas ushqimi Chuck

700.00 L800.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al
Clear

Tas ushqimi inoksi për kafshë, në formë ovale për mbajtjen e ujit dhe ushqimeve të ndryshme.

Additional information

Weight 2 kg
Formati

MD, SM

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

700.00 L800.00 L

Shto në shportë