Food Bowl Chuck

700.00 L800.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al
Clear

Tas ushqimi inoksi për kafshë, në formë ovale për mbajtjen e ujit dhe ushqimeve të ndryshme.

Additional information

Weight 2 kg
Formati

MD, SM

Be the first to review “Food Bowl Chuck”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

700.00 L800.00 L

Add to Cart