Ushqim për kotele – MiniMe Trout Disugual 85 gr

150.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

SKU: 8033993955135 Categories: , , Tags: , ,

MiniMe Kitten është ushqimi i plotë i formuluar posaçërisht për kotelen tuaj!
Miku juaj i vogël meriton më të mirën për t’u rritur i shëndetshëm: kjo është arsyeja pse ne kemi krijuar një ushqim cilësor për kotele me shumë mish dhe peshk të mirë, me zero konservues apo ngjyrues. Për më tepër, shtimi i vajit të salmonit është një burim i prebiotikëve dhe antioksidantëve të dobishëm për funksionin e zorrëve.

– 96% nga burimet e proteinave shtazore

– 0% konservues, ngjyrues

– 0% gluten

– Përgatitur në Itali me lëndë të parë të cilësisë më të lartë

– Pak përbërës, vetëm ata të nevojshëm për mirëqenien e koteles!

Sepse ne i duam ata, ashtu si ju! ♥

Additional information

Weight 0.05 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim për kotele - MiniMe Trout Disugual 85 gr