Puppy Food Lenda 3 kg

2,700.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Out of stock

Ushqim i plotë për këlyshë të racave me madhësi të vogla dhe mesatare , përdoret nga periudha e marrjes së gjirit deri ne moshen
madhore. Kjo recetë është e pasur me pulë (41% pulë) dhe e plotësuar me miell dhe vaj peshku që përmbajnë nivele të larta të Omega 3 dhe Omega 6 të cilat ndihmojnë per nje lekurë të shëndetshme , një gëzof me shkëlqim dhe përforcojnë zhvillimin kognitiv të këlyshit. Harmonia ndërmjet përberësve garanton një rritje të balancuar. Perimet e shtuara dhe bimët mjekësore përmirësojnë tranzitin intestinal, tretjen dhe sistemin imunitar. Përmban gjithashtu ushqime funksionale që ndihmojnë në mbajtjen e nyjeve, muskujve dhe ligamenteve në gjëndje optimale.

 

Additional information

Weight 3 kg
Be the first to review “Puppy Food Lenda 3 kg”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

2,700.00 L