Cat Dog-Adult Chicken 2kg/7kg

1,720.00 L5,080.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Out of stock

Clear

Ushqim I plotë me përbërje pule dhe salmoni për mace të rritura të të gjitha racave. Kjo recetë përmban 35% pulë dhe 12% salmon. Eshte e plotësuar me vaj peshku që përmban nivele të larta të Omega 3 dhe Omega 6 të cilat ndihmojnë per nje lekurë të shëndetshme dhe një gëzof me shkëlqim. Perimet e shtuara dhe bimët mjekësore përmirësojnë tranzitin intestinal, tretjen dhe sistemin imunitar. Përmban gjithashtu ushqime funksionale që ndihmojnë në mbajtjen e nyjeve, muskujve dhe ligamenteve në gjëndje optimale.

Additional information

Weight N/A
Sasia

2 kg, 7 kg

Be the first to review “Cat Dog-Adult Chicken 2kg/7kg”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Dr.Green & Lenda
  • Vendor: Dr.Green & Lenda
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

1,720.00 L5,080.00 L