Marka të reja Acana & Orijen

Sapo kemi sjellë pranë jush markat më të reja të ushqimit Acana & Orijen – produkte të pasura me lëndë ushqyese, për të ndihmuar e ruajtur shëndetin e katërputroshëve tuaj 🐕 🐈

Recetat e ushqimit Acana & Orijen përmbajnë:

✔️ Të paktën 50% përbërës shtazorë me cilësi të lartë

✔️ Frutat, perimet, ekstraktet bimore dhe lëndët ushqyese specifike për receta të ekuilibruara

✔️ Shtohen vitamina dhe minerale, konservues natyralë dhe probiotikë

✔️ Shumë variacione të shijshme që i përshtaten të gjithë kafshëve shtëpiake Përse të kërkoni diku tjetër kur me një klikim produktet më cilësore për kafshët tuaja ju vijnë direkt në shtëpi?

Pluto.al – Së bashku i bëjmë kafshët të lumtura!

https://pluto.al/product-category/ushqim-per-qen/ushqim-per-qen-2/ushqim-i-thate-me-kokrra-2/?product_brand=acana,orijen

Leave a Reply

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Menuja kryesore