Cat Litter Chuck Marseille Soap 5 L/10 L

700.00 L1,100.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al
Clear
Grumbullim i mbeturinave të maceve, prodhuar nga bentoniti gri natyral me një kapacitet të lartë absorbues si dhe kontroll të fortë dhe afatgjatë të aromave.

Additional information

Weight N/A
Sasia

10 liter, 5 Liter

Be the first to review “Cat Litter Chuck Marseille Soap 5 L/10 L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Cat Litter Chuck Marseille Soap 5 L/10 L

700.00 L1,100.00 L

Add to Cart