Kitten Food – MiniMe Salmon Disugual 85 gr

150.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

In stock

SKU: 8033993955134 Categories: , , Tags: , ,

MiniMe Kitten është ushqimi i plotë i formuluar posaçërisht për kotelen tuaj!
Miku juaj i vogël meriton më të mirën për t’u rritur i shëndetshëm: kjo është arsyeja pse ne kemi krijuar një ushqim cilësor për kotele me shumë mish dhe peshk të mirë, me zero konservues apo ngjyrues. Për më tepër, shtimi i vajit të salmonit është një burim i prebiotikëve dhe antioksidantëve të dobishëm për funksionin e zorrëve.

– 96% nga burimet e proteinave shtazore

– 0% konservues, ngjyrues

– 0% gluten

– Përgatitur në Itali me lëndë të parë të cilësisë më të lartë

– Pak përbërës, vetëm ata të nevojshëm për mirëqenien e koteles!

Sepse ne i duam ata, ashtu si ju! ♥

Additional information

Weight 0.05 kg
Be the first to review “Kitten Food – MiniMe Salmon Disugual 85 gr”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Disugual
  • Vendor: Disugual
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Kitten Food - MiniMe Salmon Disugual 85 gr

150.00 L

Add to Cart