Cat Food-Prima Chicken Water 50 gr

200.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

998 in stock

SKU: 8P9150 Categories: ,

Chicken in water është një ushqim macesh me lëng dhe mish. Ky suplement 100% natyral dhe i shijshëm është ideal për t’u shërbyer së bashku me ushqimin kryesor, çdo ditë.

Filetot e pulës nuk përmbajnë ngjyra artificiale, aromatizues apo konservues. Produkti është gjithashtu pa gluten dhe nuk përmban sheqer të shtuar, grurë, sojë, misër ose ndonjë përbërës të modifikuar gjenetikisht.

Përbërja:

Gjoksi i pulës 70 %, oriz 3 %, ujë 27 %.

Përbërësit Analitikë:

Proteina e papërpunuar 17,3 %, vajra bruto dhe yndyrna 1,1 %, fibra e papërpunuar

Udhëzues për ushqim:

Nevojat ditore ushqyese të një maceje varen nga raca, mosha dhe nivelet e aktivitetit. Shërbejeni në temperaturën e dhomës dhe mbani gjithmonë në dispozicion ujë të freskët.

Be the first to review “Cat Food-Prima Chicken Water 50 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Cat Food-Prima Chicken Water 50 gr

200.00 L

Add to Cart