Ushqim për qen-Tuna Grain Free Lenda 3 kg

3,500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Out of stock

SKU: UQMTL35 Categories: , ,

Ushqim I plotë HIPOALERGJIK për qentë e rinj dhe të rritur me probleme intolerance ndaj drithrave, si dhe lekurë atopike ( tharje e lëkurës) dhe me vështirësi tretjeje. Kjo recetë përmban proteinë toni (27% ton) si dhe Krill (4%) . Plotësuar
me vaj peshku që përmban nivele të larta të Omega 3 dhe Omega 6 të cilat ndihmojnë per nje lekurë të shëndetshme dhe një gëzof me shkëlqim. Eshtë i pasur me MSM , një anti-inflamantor natyral ideal për të lehtësuar proceset alergjike (krruajtjet dhe çrregullime të lëkurës). Perimet e shtuara dhe bimët mjekësore përmirësojnë tranzitin intestinal, tretjen dhe sistemin imunitar. Përmban gjithashtu ushqime funksionale që ndihmojnë në mbajtjen e nyjeve, muskujve dhe
ligamenteve në gjëndje optimale

Additional information

Weight 3 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim për qen-Tuna Grain Free Lenda 3 kg

3,500.00 L