Ushqim për qen të rritur-Senior/Mobility Lenda 3kg

3,450.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Out of stock

SKU: UQNSML34 Categories: , ,

Ushqim i plotë për qentë e moshuar dhe qentë e rritur me dhimbje të forta tek kycet e tyre.
Përmbajtja e lartë e KOLAGJENIT , GLUKOSAMINES, KONDROTINES dhe MSM parandalon konsuminin e kyceve dhe fuqia e tij e lartë e analgjezik natyral redukton parehatinë dhe dhimbjen e shkaktuar duke përmirësuar cilësinë e jetës. Receta është e pasur në gjeldeti (21% gjeldeti) dhe i ulët në kalori, duke ndihmuar të kontrollohet pesha e qenit për të përmirësuar levizjen e tij. Plotësuar me vaj peshku që përmban nivele të larta të Omega 3 dhe Omega 6 të cilat ndihmojnë per nje lekurë të shëndetshme dhe një gëzof me shkëlqim. Gjithashtu përmban nukleotide që forcojne funksionin intestinal. Perimet e shtuara dhe bimët mjekësore përmirësojnë tranzitin intestinal, tretjen dhe sistemin imunitar.

 

Additional information

Weight 3 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim për qen të rritur-Senior/Mobility Lenda 3kg

3,450.00 L