Ushqim për qen-Sensitive Hypoallergenic Lenda 3 kg & 12 kg

4,350.00 L12,200.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Out of stock

This product is currently out of stock and unavailable.

Ushqim I plotë HIPOALERGJIK për qentë e rinj dhe të rritur me probleme intolerance ndaj sebumit, alergji ushqimore, dhe probleme të theksuara të tretjes.
Kjo recetë ëshë e bërë eksluzivisht me peshk të bardhë (merluci) dhe me niseshte patateje. Pesha e ulët molekulare e proteinave si dhe tretshmëria e patates e bëjne këtë produkt ideal sidomos për qentë që kanë probleme me tretjen. Për më teper Krilli vepron si një antioksidant , nukleotidet mbështesin sistemin imunitar dhe shëndetin gastrointestinal, si dhe MSM është një anelgjezik natyral. Perimet e shtuara dhe bimët mjekësore përmirësojnë tranzitin intestinal, tretjen dhe
sistemin imunitar. Përmban gjithashtu ushqime funksionale që ndihmojnë në mbajtjen e nyjeve, muskujve dhe ligamenteve në gjëndje optimale.

Additional information

Weight N/A
Madhesia

,

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim për qen-Sensitive Hypoallergenic Lenda 3 kg & 12 kg

4,350.00 L12,200.00 L