Ushqim për qen-Light Lenda 3kg/6kg

2,300.00 L4,100.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Out of stock

Clear

Ushqim i plotë me përbërje pule për qen të rritur mbipeshe ose të majmë. Përmbajtja e kalorive të ulta lehtëson reduktimin dhe kontrollimin e peshës.
Kjo recetë është e pasur me pulë (21% pulë), që e bën ushqimin shumë të shijshëm dhe të këndshëm. Eshte e plotësuar me vaj salmoni dhe veze që përmbajnë nivele të larta të Omega 3 dhe Omega 6 të cilat ndihmojnë për nje lekurë të shëndetshme dhe një gëzof me shkëlqim. Perimet e shtuara dhe bimët mjekësore përmirësojnë tranzitin intestinal, tretjen dhe sistemin imunitar. Përmban gjithashtu ushqime funksionale që ndihmojnë në mbajtjen e nyjeve, muskujve dhe ligamenteve në gjëndje optimale.

Additional information

Weight N/A
Sasia

3 kg, 6 kg

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Komente

Ende nuk ka komente.

Informacion per shitesin

  • Emri i dyqanit Dr.Green & Lenda
  • Shitësi: Dr.Green & Lenda
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

2,300.00 L4,100.00 L