Ushqim për qen-Lamb Lenda 3 kg

2,600.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Out of stock

SKU: UQLL30 Categories: , ,

Ushqim I plotë me përbërje qingji për qentë e rritur të një madhësiemesatare dhe me një aktivitet normal ditor.
Përmban 42% qingj dhe pulë dhe është e plotësuar me vaj salmoni që përmban nivele të larta të Omega 3 dhe Omega 6 të cilat ndihmojnë per nje lekurë të shëndetshme dhe një gëzof me shkëlqim. Qingji është një tjetër burim proteinash shumë I shijshëm që mund të përdoret në rastet e problemeve të tretjes ose të intolerancës ndaj proteinave të zakonshme, sic është pula. Perimet e shtuara dhe bimët mjekësore përmirësojnë tranzitin intestinal, tretjen dhe sistemin imunitar. Përmban gjithashtu ushqime funksionale që ndihmojnë në mbajtjen e nyjeve, muskujve dhe ligamenteve në gjëndje optimale

Additional information

Weight 3 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim për qen-Lamb Lenda 3 kg

2,600.00 L