Ushqim për qen-Adult Chicken Mini Lenda 3 kg

2,600.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Out of stock

SKU: USHQACHM30 Categories: , ,

Ushqim i plotë me përbërje pule për qentë e rritur të një madhësie të vogël , me një aktivitet normal ditor dhe me madhësi kokrrash të përshtatura per qentë e racave të vogla.
Kjo recetë është e pasur me pulë (46% pulë) dhe e plotësuar me miell dhe vaj peshku që përmbajnë nivele të larta të Omega 3 dhe Omega 6 të cilat ndihmojnë për një lekurë të shëndetshme dhe një gëzof me shkëlqim. Perimet e shtuara dhe bimët mjekësore përmirësojnë tranzitin intestinal, tretjen dhe sistemin imunitar. Përmban gjithashtu ushqime funksionale që ndihmojnë në mbajtjen e nyjeve, muskujve dhe ligamenteve në gjëndjeoptimale.

 

Additional information

Weight 3 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim për qen-Adult Chicken Mini Lenda 3 kg

2,600.00 L