Ushqim për qen-Adult Chicken Maxi Lenda 15 kg

9,700.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

SKU: UQACHML15 Categories: , ,

Ushqim i plotë me përbërje pule për qentë e rritur të një madhësie të madhe , me një aktivitet normal ditor dhe me madhësi kokrrash të përshtatura per qentë e racave të mëdha dhe/ose gjigante.
Për shkak të madhësisë së tyre këto lloj racash kanë nevojë për një kontribut shtesë të mbrojtësve për të forcuar kockat, nyjet dhe ligamentet e tyre. Për këtë arsye janë shtuar sasi të larta të mbrojtësve të nyjeve ( KOLAGJENI , GLUKOSAMINA, KONDROTIINA dhe MSM). Kjo recetë ështe e pasur me pulë (38% pulë) dhe e plotësuar me miell dhe vaj peshku që përmbajnë nivele të larta të Omega 3 dhe Omega 6 të cilat ndihmojnë për një lekurë të shëndetshme dhe një gëzof me shkëlqim. Perimet e shtuara dhe bimët mjekësore përmirësojnë tranzitin intestinal, tretjen dhe parandalojnë problemet e përdredhjes së zorrëve.

Additional information

Weight 15 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim për qen-Adult Chicken Maxi Lenda 15 kg