Ushqim për qen-Rabbit with Carrots Lenda

240.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Out of stock

Ushqimi i lagësht nga Lenda ka në përbërje nivele të larta të mishit, fillimisht të përshtatshëm për konsumin njerëzor, garanton një ushqim cilësor të pasur në të gjitha lëndët ushqyese për të cilat kafsha ka nevojë. Tekstura kremoze e ushqimit e bën më te thjeshtë miksimin me ushqimin e thatë dhe rekomandohet për të stimuluar oreksin tek qentë në rekuperim pas një operacioni ose tek qentë të cilet janë shumë kerkues me ushqimin. Gjithashtu ky ushqim ka mungesë nënproduktesh mielli dhe drithërash për një tretje më të thjeshtë.

Additional information

Weight 0.4 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim për qen-Rabbit with Carrots Lenda

240.00 L