Ushqim për qen-Hake with Potato Lenda 400 gr

240.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Out of stock

Ushqimi I lagësht hipoalergjik I stomakut/të ndjeshëm është një recetë ideale për qentë që sapo kanë kaluar një operacion ose që kanë probleme me oreksin, për sa kohë këta qen kanë probleme alergjike ose probleme intolerance ushqimore ose/dhe ndjeshmëri gastrointestinale.Falë teksturës kremoze që ka dhe përpunimit ekskluziv me merluc dhe patate, është ideale për tu perzjerë me ushqimin e thatë duke përmirësuar kështu sasinë e lëndëve ushqyese të ofruara.

Additional information

Weight 0.4 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim për qen-Hake with Potato Lenda 400 gr

240.00 L