Snacks për qen-Cow Tendon Lenda

130.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

SKU: SPQLMV10611 Categories: , , Tags: , ,

Ndihmon veçanërisht qentë nervozë. E vështirë në fillim por bëhet më e butë kur përtypet dhe përzihet me pështymë. E lartë në yndyrna të pangopura, të dobishme për shëndetin kardiovaskular dhe siguron kondroitinë, glukozaminë dhe kolagjen.

Additional information

Weight 0.05 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Komente

Ende nuk ka komente.

Informacion per shitesin

  • Emri i dyqanit Dr.Green & Lenda
  • Shitësi: Dr.Green & Lenda
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore