Snack për qen – Yora Protein Bar 35 gr

400.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

Një snack i shijshëm energjie me bazë të butë që është i mbushur me proteina insektesh me cilësi të lartë. Mbajeni një në xhep dhe ndani një pjesë për t’u dhënë atyre një nxitje energjie ushqyese gjatë ose pas një dite të vështirë eksplorimi.

Additional information

Weight 0.035 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Komente

Ende nuk ka komente.

Informacion per shitesin

  • Emri i dyqanit Petline
  • Shitësi: Petline
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore