Snack për qen – Yora 100 gr

750.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Out of stock

Proteina e insekteve e pjekur butësisht me tërshërë, karrota dhe mollë për të krijuar biskota të vogla të këndshme dhe të shijshme gëzimi. Qentë do të bëjnë gjithçka për një snack Yora.

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Snack për qen - Yora 100 gr

750.00 L