Zbutës Coat Glossy Conditioner 250 ml

1,370.00 L2,100.00 L (-35%)

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

998 in stock

Zbutës White Coat Glossy me përbërës premium dhe gjalpë shea për zbutjen dhe hidratimin e gëzofit së kafshës shtëpiake. Prodhuar për qen dhe mace me gëzof të bardhë.

Produkti dallohet për vetitë rikuperuese, hidratuese dhe antistatike, kështu që mund të ndihmojë në kontrollin e efektit elektriktrizues të gëzofit.

Përbërja: Aqua , Alkool Cetearyl, Dimetilaminë behenamidopropil, Klorur Behentrimoniumi, Klorur Distearoyletil Dimonium, Gjalpë Butyrospermum Parkii (Shea), Proteina e Hidrolizuar e Grurit, Propilen Glikoli, Retinol A, A, Tokoferik Acid, A, Tocophernocidenic Acidi arakidonik, vaj kastori i hidrogjenizuar PEG-40, benzoat natriumi, glicerinë, hidroksipropiltrimonium guar, acid laktik, poliakrilat natriumi, stearoil glutamate natriumi, acid citrik, fenoksietanol, etilheksilglicerinë, parfumilnamal.

 

Additional information

Weight 0.25 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Zbutës Coat Glossy Conditioner 250 ml

1,370.00 L2,100.00 L (-35%)

Shto në shportë