Shampo për qen me qime të errëta Pet Natura 500 ml

900.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

998 in stock

Shampo dhe zbutës hipoalergjik 2 në 1, ideal për qentë me qime të gjata.

Është testuar dermatologjikisht me një PH të balancuar, ideale për qentë me qime të errëta. Me aromë mjedre, hipoalergjike. Shampo-ja ofron hidratim dhe shëndet për lëkurën, i jep shkëlqim gëzofit dhe falë veprimit të saj zbutës ndihmon në krehjen dhe kontrollin e lehtë të rënies së qimeve.

 

Additional information

Weight 0.5 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Komente

Ende nuk ka komente.

Informacion per shitesin

  • Emri i dyqanit Petline
  • Shitësi: Petline
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Shampo për qen me qime të errëta Pet Natura 500 ml