Peceta Higjienike Natures Protection

130.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al
Clear

Nuk përmban alkool, pecetat janë të sigurta për kafshët shtëpiake.

Peceta praktike për pastrim të butë dhe të kujdesshëm të putrave dhe gëzofit të kafshës suaj.

Pecetat e lagura janë krijuar për të pastruar dhe neutralizuar molekulat me erë të keqe.

Pecetat e lagura janë ideale si për përdorim të përditshëm ashtu edhe për udhëtime.

Këto peceta janë jashtëzakonisht të buta dhe jo irrituese për lëkurën e kafshës shtëpiake, kështu që kafsha do të shijojë prekjet tuaja.

Këto janë peceta të lagura antibakteriale praktike, të buta dhe me erë të freskët që përdoren për t’u kujdesur për qentë, macet dhe kafshët e vogla pa përdorur ujë.

Aroma delikate e qëndrueshme afatgjatë e ALOE VERA-s është e përshtatshme për aromën e ndjeshme të kafshës, por gjithsesi nxjerr një aromë të këndshme dhe të ëmbël.

Aromë delikate e qitros me jetëgjatësi për ata që pëlqejnë një erë më të mprehtë, por nuk duan të irritojnë shqisën e nuhatjes së kafshës shtëpiake.

Aromë Fresh, këto peceta janë jashtëzakonisht të buta, kështu që nuk do të irritojnë lëkurën dhe erën e kafshës shtëpiake, pasi janë të buta si për lëkurën ashtu edhe për erën.

Pecetat kanë një aromë delikate dhe jashtëzakonisht të këndshme livando që do t’i japë kafshës suaj një aromë të mrekullueshme dhe të këndshme për hundët.

 

Additional information

Weight N/A
Formati

Aloe, Fresh, Livando, Qitro

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Peceta Higjienike Natures Protection