Shampo për qen qime gjatë 250 ml-Dr.Green

500.00 L1,000.00 L (-50%)

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1 in stock

SKU: SHQQGJDR250 Categories: , ,

Gama e shampove për qen Dr. Green është formuluar në bazë të përbërësve natyralë dhe me një pH të përshtatur me atë të lëkurës së qenit dhe pa parfume shtesë, për ta bërë atë më të këndshëm për ta. Përbëhet nga 4 shampo në një enë plastike bio, 100% nga kallam sheqeri dhe i riciklueshëm dhe në një format të lëngshëm për lloje të ndryshme flokësh apo lëkure.

Ka në bazë arganin, mëndafshin e hidrolizuar, pantenol dhe livando.

Argai është i pasur me acide yndyrore esenciale, duke siguruar hidratim të madh për qimet e qenit, duke i riparuar, rigjeneruar dhe rigjallëruar.

Mëndafshi i hidrolizuar, thelbësor për flokë të gjatë, hidraton, ushqen dhe zbut. Duke formuar një shtresë në flokë, parandalon dehidratimin dhe i mban ato të mëndafshta.

Panthenoli ose provitamina B5 është qetësuese për lëkurën dhe është një ushqim i rëndësishëm për qimet

Vaji esencial i livandës, përveçse është një repelent natyral kundër pleshtave dhe insekteve të tjera, zbut, relakson dhe ofron një aromë të këndshme.

Additional information

Weight 0.250 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Shampo për qen qime gjatë 250 ml-Dr.Green

500.00 L1,000.00 L (-50%)

Shto në shportë