Ushqim për mace-Light Sterilised 2kg Lenda

3,000.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Out of stock

Ushqim I plotë për macet me tendencë për të qënë mbipeshë , që kanë probleme me veshkat dhe/ose të sterilizuara. Kjo recetë përmban 34% pulë dhe 10% salmon me pak yndyrë për të reduktuar peshën tek macet e sterilizuara dhe/ose jo shumë active. Eshte e plotësuar me vaj salmoni që përmban nivele të larta të Omega 3 dhe Omega 6 të cilat ndihmojnë per nje lekurë të shëndetshme dhe një gëzof me shkëlqim. Perimet e shtuara dhe bimët mjekësore përmirësojnë tranzitin intestinal, tretjen dhe sistemin imunitar. Përmban gjithashtu ushqime funksionale që ndihmojnë në mbajtjen e nyjeve, muskujve dhe ligamenteve në gjëndje optimale.

Additional information

Weight 2 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim për mace-Light Sterilised 2kg Lenda

3,000.00 L