Ushqim për mace – Bountiful Catch Acana 340 gr & 1.8 kg

730.00 L2,800.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al
Clear

SISTEMI IMUNITARË
Vitaminë, minerale dhe antioksidantët janë esencialë për të ndihmuar zhvillimin e sistemit imunitarë.
ZEMËR DHE GËZOF I SHËNDETSHËM
Taurina,EPA dhe DHA janë ushqime esenciale per macet dhe që i ndihmon ato ato ne zhvillimin dhe ruajtjen e shikimit dhe zemres së tyre.
LEKURË DHE GËZOF I SHËNDETSHËM
Një ndërthurje e bilancuar e acidit të papërpunuar Omega-3 dhe atij të Omega-6 ndihmon ne zhvillimin dhe ruajtjen shëndetshëm të lekurës dhe gëzofit.
SHIJE E PAREZISTUESHME
Ndërthurja e përbërësve kafshë grabitqare me dimensione të vogla me infuzionin(shkrirjen) e mulcisë/ve do të garantojnë një shije tëe parrezistueshme dhe që macet do ta adhurojnë.

SALMONË
HARINGË
MERLUC
TROFTË
65 % PËRBËRËS KAFSHË GRABITQARË ME DIMENSION TE VOGËL

Additional information

Weight N/A
Sasia

1.8 kg, 340 gr

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Komente

Ende nuk ka komente.

Informacion per shitesin

  • Emri i dyqanit Acana & Orijen
  • Shitësi: Acana & Orijen
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Ushqim për mace - Bountiful Catch Acana 340 gr & 1.8 kg

730.00 L2,800.00 L

Shto në shportë