Ushqim për kotele-Kitten 2 kg Lenda

2,700.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Out of stock

Ushqim i plotë për kotelet nga periudha e marrjes së gjirit deri ne moshen madhore, si dhe për macet femra në fund të periudhës të shtatzanisë dhe gjatë periudhës së laktacionit, ndihmon në shërimin e tyre të plotë pas lindjes. Kjo recetë përmban 35% pulë dhe 15% salmon. Eshte e plotësuar me vaj veze dhe salmoni që përmbajnë nivele të larta të Omega 3 dhe Omega 6 të cilat ndihmojnë per nje lekurë të shëndetshme ,një gëzof me shkëlqim dhe përforcojnë zhvillimin kognitiv të koteles.Për më tepër balanca e përbërësve të tij sigurojnë një rritje të balancuar. Perimet e shtuara dhe bimët mjekësore përmirësojnë tranzitin intestinal, tretjen dhe sistemin imunitar ndërsa ekstrakti i mjaltit ndihmon në kontrollin e formimit të topave të qimeve. Përmban gjithashtu ushqime funksionale që ndihmojnë në mbajtjen e nyjeve, muskujve dhe ligamenteve në gjëndje optimale.

Additional information

Weight 2 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim për kotele-Kitten 2 kg Lenda

2,700.00 L